دکتر علیرضا ابیانه

عمل زیبایی گوش

عمل زیبایی گوش

عمل زیبایی گوش

عمل زیبایی گوش

زاویه نرمالی که بین لاله گوش و سرمان باید باشد 30 درجه است (بین 25 تا 35 درجه ) اگر بین این رنج باشد جزء افراد نرمال محسوب می شویم اما اگر این زاویه بیشتر از 40 تا 45 درجه باشد جز گوش های برجسته محسوب می شویم که نیاز به عمل زیبایی گوش است.البته یک سری از افراد برای جراحی زیبایی گوش مراجعه می کنند که زاویه نرمالی دارند اما به دلیل حساسیت بالایی که دارند تمایل دارند که لاله گوش کاملاً به سرشان بچسبد .

جهت تماس با دکتر ابیانه جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912

اقدامات قبل از عمل زیبایی گوش

  • مانند دیگر جراحی ها بیمار باید در گام نخست معاینه کامل انجام دهد.
  • آزمایش های روتین قبل از جراحی زیبایی گوش باید انجام شود تا مشکلات زمینه ای برای بیمار نداشته باشد .
  • لازم است که پزشک قبل از جراحی عکس از بیمار بگیرد تا زوایا به خوبی نشان داده شود تا بعد از عمل بتوانیم به خوبی مقایسه کنیم و بیمار به خوبی بتواند تغییرات را احساس کند.

آیا عمل زیبایی گوش جراحی دردناکی است ؟

این جراحی ، جراحی است که با یک بی حسی موضعی خیلی راحت قابل انجام است . جراحی است که دردسر های بعد از عمل آن زیاد دردناک نیست ، دوره نقاهت طولانی ندارد .

عمل زیبایی گوش

عمل زیبایی گوش چگونه انجام می شود ؟

در جراحی اول تزریق بی حسی پشت گوش بیمار زده می شود سپس جراح برش را در ناحیه ی مورد نظر می زند این برش به صورت سرتاسری زده می شود  سپس بقیه جراحی انجام می شود .

عوارض عمل زیبایی گوش

بیماری که تمایل دارد جراحی زیبایی گوش انجام دهد باید بداند مانند هر جراحی دیگری باید ریسکی را قبول کند هر چند اون ریسک خیلی پایین باشد خوشبختانه جراحی اتوپلاستی جز جراحی هایی است که دارای عوارض خیلی خیلی نادری است

  • یکی از عوارض هماتوم یا جمع شدن خون زیر پوست بعد از جراحی است .به همین دلیل بهتر است بیمار حتماً یک هفته بعد از جراحی توسط پزشک معاینه شود .
  • عفونت از جراحی است هر جراحی ریسک عفونت را دارد برای جلوگیری باید بعد از عمل بیمار از آنتی بیوتیک و پماد های تجویز شده توسط پزشک استفاده کند .
  • در صورتی که بعد از جراحی بیمار داخل گوشش درد زیاد احساس کرد یا تورم غیر طبیعی داشت باید به پزشک خود مراجعه کند.
  • بهتر است بعد از جراحی بیمار در صورتی که تب کرد سریع به پزشک خود اطلاع دهد .

دیگر مقاله ها  عبارتست از :

اقدامات قبل از عمل بینی

نحوه چسب زدن بینی

جراحی بین مردان

آلرژی بینی

تفاوت بینی های  گوشتی و استخوانی

راه های ارتباطی


تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، جنب کانون توحید،

ساختمان دکتر ابیانه، طبقه پنجم غربی 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912
drabyaneh@yahoo.com

پیج اینستاگرام

مطالب مرتبط