جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی برای چه افرادی مناسب است ؟ در علم پزشکی ، زیبایی بینی بر حسب نوع استاندارد رعایت شده محاسبه و بررسی می شود .بینی طبیعی به فرم استاندارد بوده به گونه ای که بینی با دیگر قسمت های صورت  دارای تناسب و تعادل بوده و هیچ گونه قوس و فرم فانتزی ندارد .و هدف جراح ، زیبایی بینی به صورت طبیعی است و بیمار احساس بهتر و خوشایندی را خواهد داشت .

جهت تماس با دکتر ابیانه جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912

ویژگی بینی طبیعی چیست ؟

  • سوراخ های بینی به اندازه متناسب کوچک می شوند
  • در بسیاری از موارد امکان دارد جراح به بینی دست نزند زیرا تشخیص می دهد که اندازه سوراخ بینی مناسب است .
  • قوسی که جراح بینی می دهد طبیعی است و بسیار کم است
  • ایجاد زاویه 90 درجه بین بینی و لب

قبل از جراحی بینی طبیعی

قبل از جراحی بینی لازم است که یک سری آزمایش ها انجام بگیرد و عکس برداری از زاویه های مختلف صورت انجام می شود تا فرم صورت و بینی شما ارزیابی شود تا پزشک بتواند با بررس عکس ها جراحی بهتری را انجام دهد .

جراحی بینی طبیعی
جراحی بینی طبیعی

نقش پوست بینی در جراحی بینی طبیعی

به طور کلی تقسیم بندی بینی به دو دسته ی بینی گوشتی و استخوانی  صورت می گیرد و جنس پوست می تواند در جراحی تاثیر گذار باشد .

همان طور که می دانید در جراحی بینی های استخوانی جنس پوست نازک تر و استخوان بینی قوی تر است و شکل گیری بینی بسیار راحت است اما در بینی های گوشتی جنس پوست ضخیم تر وامکان دیده شدن ظرافت هایی که در جراحی بینی ایجاد می شود کمتر است .و بهتر است کسانی که قصد جراحی بینی دارند و نوع جنس بینیشان گوشتی است انتظارات خود را از جراحی پایین بیاورند وبه این دسته از افراد توصیه می شود که جراحی بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه جراحی با موفقیت بیشتری باشد .

جراحی بینی طبیعی
جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی در آقایان

جراحی بینی در ایران طرفداران بسیاری دارد و بسیار رواج یافته است. جراحی زیبایی بینی در بانوان بیشتر از آقایان می باشد. جراحی بینی مردان  بنا به دلایل متعددی انجام می شود. افرادی که قصد جراحی بینی مردان  را دارند، از عمل جراحی خود انتظار بینی مردانه ای را دارند. برخی آقایان می ترسند که بینی آن ها بسیار کوچک شود و یا صورت آن ها مانند خانم ها شود، اما بهتر است نگران نباشند، زیرا یک جراح بینی خوب می داند که چگونه بینی هر فردی  را متناسب با صورت آن جراحی نماید.

دلایل جراحی بینی آقایان

ظاهری بهتر:

امروزه خیلی از افراد به ظاهر و زیبایی خود اهمیت بسیاری می دهند و تمایل دارند تا ظاهری بهتر داشته باشند.  برخی از آقایان دارای بینی های بسیار پهن و یا کج و بزرگی به صورت مادرزادی و یا به دلیل صانحه ای می باشند، و جهت ظاهر بهتر و برقراری تعادل بین اجزای صورت، قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند. بهتر است برای آقایان جراحی بینی طبیعی صورت گیرد، تا چهره مردانه آن ها حفظ شود و تنها سعی شود تا نواقص ظاهری برطرف شود.

افزایش اعتماد به نفش:

برخی افراد به دلیل ظاهر بد بینی خود دچار از دست دادن اعتماد به نفس می شوند. اعتماد به نفس خیلی از آقایان بعد از جراحی بینی افزایش یافته است و این افزایش اعتماد به نفس در روابط اجتماعی و کاری آن ها بسیار نقش مهمی داشته است.

عملکرد تنفسی بهتر:

برخی از آقایان به دلیل صانحه ای و یا به صورت مادرزادی دچار انحراف تیغه میانی بینی و مشکلات تنفسی شدید و آلرژی بینی  و  سرگیجه و سردرد و برخی مشکلات دیگر می باشند، که نیاز به عمل جراحی بینی آقایان دارند. این افراد می توانند جراحی بینی را صرفا جهت درمان انجام دهند و در صورت تمایل اگر بینی آن ها ظاری نامناسب دارد همزمان جراحی زیبایی بینی آقایان را هم انجام دهند.

نقش جراح در جراحی بینی آقایان

جراح بینی نقش بسزایی در نتیجه جراحی دارد. حتما در انتخاب جراح خود دقت نمایید، سعی کنید قبل از انجام جراحی بینی طبیعی تحقیقات لازم را از طریق آشنایان و اینترنت انجام دهید. حتما به مطب دکتر مراجعه نمایید و یا از طریق وب سایت نمونه کارهای جراح را مشاهده نمایید. یک جراح خوب با آناتومی بینی آشنایی کامل دارد و تمامی جوانب را در نظر می گیرد تا از نظر ظاهری و تنفسی برای فرد هیچ گونه مشکلی ایجاد نشود و همواره سعی می کند تا متناسب با چهره هر فردی بینی آن را عمل نماید، تا فرد در اولین تجربه جراحی بینی خود نتیجه مطلوب را دریافت نماید و دیگر نیازی به ترمیم مجدد نداشته باشد.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ابیانه به گالری عکس مراجعه نمایید و جهت تعیین نوبت نیز می توانید از طریق تلگرام و اینستاگرام و یا شماره های درج شده بر روی سایت اقدام نمایید.

برخی از نمونه کارهای دکتر ابیانه

دیگر مقاله ها  عبارتست از :

اقدامات قبل از عمل بینی

نحوه چسب زدن بینی

جراحی بین مردان

آلرژی بینی

راه های ارتباطی


تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، جنب کانون توحید،

ساختمان دکتر ابیانه، طبقه پنجم غربی 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912
drabyaneh@yahoo.com

پیج اینستاگرام