تزریق کورتن به بینی

تزریق کورتن به بینی

خیلی از افراد از دکتر ابیانه در مورد تزریق کورتن به بینی سوال دارند و این که چه زمانی باید تزریق کورتن صورت بگیرد؟ می خواهیم در این مقاله به صورت کامل به سوال های مهم شما عزیزان پاسخ دهیم .

جهت تماس با دکتر ابیانه جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912

آیا تزریق کورتن درد دارد ؟

درافرادی که پوست ضخیمی دارند  بعد از جراحی بینی در یک قسمت خاص از بینی امکان دارد تورم ایجاد شود ، تورمی که نسبت به سایر بینی متناسب نیست در آن زمان پزشک تزریق کورتن در آن ناحیه را انجام می دهد.هیچگونه ترسی ندارد و با یک سوزن بسیار باریک مقدار بسیار کمی از یک داروی کورتن رقیق شده تزریق صورت می گیرد و باعث می شود بینی شکل بهتری پیدا کند .

هیچ گونه دردی ندارد، هیچ گونه عوارضی ندارد، و به مروز زمان شاهد کم شدن تورم خواهید شد بهتر است بدانید نتایج بدست آمده از تزریق کورتن بین 10 تا 14 روز به خوبی قابل مشاهده است و شما کاهش تورم را به خوبی مشاهده خواهید کرد.تنها نکته ای که در تزریق کورتن وجود دارد این است که شب ها  به هنگام خواب  لازم است ناحیه ای که تزریق کورتن صورت گرفته است ( یک الی دو هفته )ماساژ دهید تا نتایج رضایت بخش تر باشد.

جراحی بینی
جراحی بینی

تزریق کورتن چه زمانی انجام می شود ؟

تزریق کورتن بعد از جراحی بینی در افرادی که پوست ضخیمی دارند انجام می شود این بینی ها به دلیل تورم زیاد به خصوص در ناحیه بالای نوک بینی اتفاق می افتد لازم است برای تزریق کورتن یک ماه صبر کنید وسپس درصورت تورم زیاد تزریق کورتن را در زیر پوست انجام دهید این تزریق باید در ناحیه عمقی پوست انجام شود تا تورم را از بین ببرد معمولاً بین یک تا سه مورد ما تزریق را انجام می دهیم و نتیجه برای از بین بردن تورم و بافت چربی زیر پوست بسیار موثر است .

نکته ی بسیار مهم در تزریق کورتن این است که به هیچ عنوان در تزریق کورتن به بینیتان اصرار نکنید زیرا این پزشک است که در صورت صلاحدید برای شما تزریق کورتن را انجام می دهد.

دیگر مقاله ها  عبارتست از :

اقدامات قبل از عمل بینی

نحوه چسب زدن بینی

جراحی بین مردان

آلرژی بینی

تفاوت بینی های  گوشتی و استخوانی

جراحی زیبایی پلک

لیفت ابرو

راه های ارتباطی


تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، جنب کانون توحید،

ساختمان دکتر ابیانه، طبقه پنجم غربی 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912
drabyaneh@yahoo.com

پیج اینستاگرام