بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی جراحی است برای اضافه کردن یا حذف چربی از پلک ها است. عمل جراحی بلفاروپلاستی از برش ها برای برداشتن پوست و چربی استفاده می کند. سپس با استفاده از یک سوزن نازک، پوست را با هم مخلوط می شود تا بتواند یک چرک پلک ایجاد کند.

جهت تماس با دکتر ابیانه جراح پلاستیک بینی و صورت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.         20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912

چرا عمل جراحی پلک انجام می شود؟

پلک های فوقانی پوست می تواند باعث سنگینی پلک شود و به فرد ظاهر پیر، پف کرده، و خوابالو بدهد بلفاروپلاستی روشی است که برای حذف پوست و چربی اضافی انجام می شود و می تواند زمینه دید را بهبود بخشد.
جراحی دوقلو، که همچنین به نام جراحی پلک آسیایی نامیده می شود، برای ایجاد یا افزایش ساختار پلک بالا انجام می شود. این نوع جراحی بر روی افراد آسیایی انجام می شود تا ظاهر پلک غربی شود.
برای پاک کردن پوست اضافی و بهبود چیدمان پلک با اضافه کردن یا برداشتن چربی، می توانید از روش بلفاروپلاستی استفاده کنید. گاهی اوقات سفت کردن پلک برای تسکین پوسیدگی لازم است.

کاندیدای مناسب جهت جراحی زیبایی پلک

کسانی که با انتظارات واقع گرایانه و در سلامت کامل مناسب عمل جراحی پلک هستند.

چگونه برای جراحی زیبایی پلک آماده شویم؟

•قبل از جراحی پلک، بیمار باید بررسی دقیق و بحث در مورد بلفاروپلاستی و خطرات بالقوه و مزایای مربوط به این روش را داشته باشد.
•بیمار باید دقت دستورالعمل های قبل از عمل جراحی را با دقت انجام دهد و قبل از روز جراحی دستورالعمل های بعد از عمل را کامل بررسی کند.
•قبل از بازگشت از جراحی داروهایی برای تسکین درد و یا موارد لازم مانند بسته های ژل، اشک مصنوعی و گاز را در خانه داشته باشند.
•ممکن است فیزیوتراپی شما را مجبور به «پاک کردن» جراحی کنید از وریدی یا بیهوشی عمومی استفاده شود.

مدت زمان بازسازی جراحی پلک چقدر است؟

بیماران معمولا پس بلفاروپلاستی یک زمان بهبودی اندکی دارند. اگرچه کبودی و تورم معمولا در روز بعد از جراحی بدتر می شوند، اما به سرعت شروع به ناپدید شدن می کنند. در طی 48 ساعت اول، استفاده از فشرده های خنک می تواند تا حد زیادی خونریزی و تورم در اطراف چشم و صورت را کاهش دهد. فعالیت های نور مانند راه رفتن نیز به بهبود زخم کمک می کند. باند های نازک معمولا در محل برش قرار می گیرند و در چند روز حذف می شوند، در حالی که بخیه ها می توانند در حدود یک هفته باقی بمانند. بعد از هفت تا ده روز پس از بلفاروپلاستی، بیشتر افراد به فعالیت های طبیعی باز می گردند. دو هفته پس از جراحی پلک، اکثریت کبودی و تورم حل خواهد شد.

خطرات بالقوه و عوارض جراحی پلک چیست؟

همانطور که با هر عمل جراحی، خطرات بالقوه و عوارض بلفاروپلاستی وجود دارد. خطرات عمده شامل عفونت، خونریزی، زخم، عدم توانایی بستن چشم، چشم خشک، موقعیت چشم غیر طبیعی، بینایی و از بین رفتن چشم است.

جراحی پلک چقدر هزینه دارد؟ آیا بیمه هزینه بلفاروپلاستی را پوشش می دهد؟

هزینه عمل جراحی پلک به نوع و پیچیدگی روش انجام می شود.

حامل های بیمه تنها هزینه های جراحی پلک های فوقانی را پوشش می دهند اگر بیمار مانع زمینه بصری آنها باشد. این باید در طول معاینه با تست صحنه بصری رسمی و عکس ثبت شود. بعضی از حاملان بیمه، قبل از تصویب بلفاروپلاستی به عنوان یک روش پزشکی، باید زمینه های دیداری و عکس را ارسال کنند.

مقاله های مرتبط عبارتست از :

زیبایی پلک

لیفت ابرو

لیفت صورت

راه های ارتباطی


تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، جنب کانون توحید،

ساختمان دکتر ابیانه، طبقه پنجم غربی 20 90 91 66 – 021 0 62 62 62 0912
drabyaneh@yahoo.com

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام